Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Liečebné kúry

Najaktuálnejšie liečebné kúry nájdete v našom katalógu

Drahí návštevníci,

ponúkame Vám, bez preháňania povedané, doslova zázračne pôsobiace rastliny a bylinné receptúry z Amazónie a Ánd. Biológ a terapeut Petr Chobot už 23 rokov priamo v teréne v tesnej spolupráci s kmeňovými šamanmi študuje najúčinnejšie prírodné metódy liečenia a čistenia organizmu. Rastliny, ktoré Vám ponúkame sú unikátne svojimi vlastnosťami a rýchlosťou i spoľahlivosťou účinku. Používaním týchto rastlín priamo podporujete medzinárodný projekt INCA BOTANICA, v rámci ktorého sú vyvážané z pralesa a hôr veľmi silne liečivé druhy rastlín, aby sme upozornili na to, že ich zdroj - juhoamerická príroda a jej ekosystémy - je dnes už natoľko ohrozený, že môže v skorej dobe zaniknúť.

Tento projekt bol inšpirovaný nápadom miestnych indiánskych šamanov ozrejmiť "civilizovaným ľuďom", že keď prírodu v Južnej Amerike nezachránia pred zničením, prídu o zdroj rastlinných liekov, ktorými je možné úspešne liečiť rakovinu, leukémiu, cukrovku, obezitu, infekčné ochorenia, degeneratívne choroby mozgu, ktorými je možné totálne detoxikovať organizmus, navracať mladosť, vitalitu, sexuálnu výkonnosť, zvyšovať silne fyzickú kondíciu, zbaviť sa úplne depresií, astmy, tráviacich problémov, hemeroidov, žalúdočných vredov, bolestí kĺbov, zvýšiť výkonnosť štítnej žľazy atď.

Zároveň ale chce tento projekt v medzinárodnom meradle upozorniť na to, že mnohé choroby, ktorými trpia zbytočne milióny ľudí v našej "civilizovanej" spoločnosti sú liečiteľné a odstrániteľné - pokiaľ použijeme prírodné, čisté prostriedky, ktoré máme na Zemi ešte stále k dispozícii.

Terénny a laboratórny výskum, zber, opatrné spracovávanie na mieste, úradná vývozná i dovozná mašinéria, rýchla letecká doprava rastlín z pralesa až do Európy - to všetko je finančne nesmierne nákladné. Všetky prostriedky získané distribúciou rastlín, ktoré nám zostanú, venujeme programovo do realizácie zachovania pôvodných vytypovaných biotopov s najvyššou biodiverzitou, aby zdroje zostali zachované a tieto biotopy prežili súčasnú éru bezuzdnej likvidácie. 

 

Dovolenka v termíne 13.7.- 23.7.

Drahí návštevníci,

v termíne 13.7.-23.7. nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu čerpania dovolenky. Prajeme takisto Vám nádherné letné dni a zaslúžený oddych.

Tím Amazonského zdravia