Murray & Lanman: Florida Water USA (221 ml) – Tradičná americká kolínska voda a tonikum
Objavte kúzlo jednej z najstarších a najslávnejších vôní na svete. Legendárna kolínska voda Florida Water od americkej značky Murray & Lanman vstúpila na trh už v roku 1808. Dodnes si získava milióny obdivovateľov vďaka svojej nezameniteľnej kombinácii bohatej kvetinovej zmesi a osviežujúcej citrusovej arómy.
- Výrobca Murray & Lanman, Peru
- Distribútor Amazonské zdravie, s.r.o. Nitra, SR
- Krajina pôvodu Kalifornia, USA
Popis produktu
Zatiaľ čo peruánsky variant tejto vody je známy najmä v šamanizme, táto originálna verzia vyrobená v USA (221 ml) je ikonickým produktom každodennej osobnej starostlivosti. Ponúka neuveriteľne všestranné využitie pre telo, šport, regeneráciu pokožky a domáce osvieženie.
🌿 Všestranné využitie a benefity:
- 🪒 Dokonalý balzam po holení: Má vynikajúce tonizujúce vlastnosti. Okamžite upokojuje pokožku podráždenú žiletkou, sťahuje póry, jemne dezinfikuje a zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a mužnej sviežosti.
- 🏃♂️ Osvieženie pre športovcov: Úžasná, energická vôňa z nej urobila hit medzi atlétmi. Používa sa na rýchle schladenie svalov po tréningu (tradične nanesením na chladivý uterák) alebo na bleskové osvieženie tváre, krku a dekoltu počas horúcich letných dní.
- ❤️ Prvá pomoc a regenerácia pokožky: Má prirodzené antibakteriálne účinky. Pomáha zmierňovať nepríjemné svrbenie a podráždenie pokožky, pričom podporuje rýchlejšie hojenie po miernom spálení od slnka alebo po nepríjemnom uhryznutí hmyzom.
- 🧘♂️ Aromaterapia a uvoľnenie stresu: Pár kvapiek aplikovaných na spánky alebo pridaných do teplého večerného kúpeľa funguje ako skvelé antistresové tonikum. Omladzuje unavenú pokožku, odbúrava bolesti hlavy z tepla a čistí rozlietanú myseľ.
📐 Špecifikácia produktu:
- Značka: Murray & Lanman (Tradičná receptúra už od roku 1808)
- Pôvod / Verzia: Vyrobené v USA (Kozmeticko-tonizačný variant)
- Objem: 221 ml
- Typ vône: Ľahká, svieža, citrusovo-kvetinová (unisex – vhodná pre mužov aj ženy)
- Účinky: Antibakteriálne, tonizujúce, chladivé a upokojujúce
- Balenie: Originálna plastová fľaša s ikonickou historickou etiketou
💡 Náš tip na používanie:
Pre maximálne pohodlné, rovnomerné a úsporné nanášanie tejto kolínskej vody ako osviežujúceho telového tonika odporúčame dokúpiť z našej ponuky praktickú 100 ml fľaštičku s jemným mechanickým rozprašovačom. Stačí preliať a môžete ju mať kedykoľvek so sebou v taške, aute či športovom ruksaku!
- Históriu objednávok
- Možnosť opakovanej platby kartou po neúspešnej platbe
- Množstevné zľavy alebo zľavy k vybraným kúram/produktom
- Extra zľavy pre onkologických pacientov
- Zasielanie Newslettera - odber je možné vypínať/zapínať
