Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Muňacha (muňača) - extrakt

Ako prvé nadýchnutie
Cena: 18,00 €
Stav skladu: 7
Hmotnosť: 132 g
ks
Viac o produkte

Zloženie: Muňa Muňa (Minthostachys setosa-Herba), Chuchuhuasi (Maytenus macrocarpa-cortex), Wira wira (Gnaphalium graveolens-Herba), voda, kyselina sorbová. Neobsahuje lieh, 200g bylín v 1l roztoku.

Viac informácií o tomto úžasnom produkte Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. v našom katalógu produktov.

Dávkovanie: 7 kvapiek 2-3x denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

Jednotlivé zložky extraktu sú v etnomedicíne indiánskych etník užívané na problémy s dýchacími cestami, na chrípkové stavy a na vyčistenie pľúc od patogénov. Extrakt bol vyprojektovaný s úmyslom podpory správnej funkcie pľúc, proti chrípkovým stavov a na pomoc pri odstraňovaní pľúcnych chlamýdií.

Pľúcna kúra:

Extrakt Muňacha 7 -10 kvapiek 3x denne a bylinná zmes Pralesná mäta 2x denne šálku.

Pokiaľ je kúra zameraná na vyčistenie pľúc od patogénov, je vhodné užívať ešte Dračiu krv a to 20 -30 kvapiek denne.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je vadou výrobku. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach nášho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky

Dovolenka v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 29.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie