Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Claragua - extrakt

Jasný zrak ostrovida
Cena: 18,00 €
Stav skladu: 8
Hmotnosť: 112 g
ks
Viac o produkte

Exktrakt, ktorý ocenia nielen Vaše oči

Zloženie: Chancalagua (Schkuhria pinnata-herba), Čučoriedka (Vaccinium myrtillus-herba), Očianka Rostkovová (Euphrasia officinalis-herba), voda, kyselina sorbová, neobsahuje lieh, 200g bylín v 1l roztoku.

Viac informácií o tomto úžasnom produkte Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. v našom katalógu produktov.

Dávkovanie: 7 kvapiek 2-3x denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

Tento extrakt bol vytvorený na základe znalostí juhoamerickej fytomedicíny a európskej bylinkárskej tradície s úmyslom posilniť zrak.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach našeho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky

 

Odborná literatúra uvádza:

Canchalagua: Rastlina dorastajúca výšky až 50 cm, nenápadného vzhľadu, pripadá ako suchá (vysušená), bohaté kvety sú veľmi malé a takmer neviditeľné. Všeobecne sa vyskytuje na svahoch a stráňach, v húštinách i v blízkosti poľnohospodárskych usadlostí. Výskyt vo výškach do 3800 m.n.m. V herbálnej medicíne domorodých kmeňov je využívaná predovšetkým k regulácii menštruácie, pri zlom zraku, ako celkové depurativum, pri pečeňových a žlčníkových ťažkostiach, pre očistu škvŕn na koži, pri malárii a žltej zimnici a na potieranie rán a poranení (v kombinácii s inými bylinami)

Účinky: Depuratívna, hepatoprotektívna, lipoprotektívna, antiseptická. Herbálna domorodá medicína túto bylinu odporúča: pri pečeňových a žlčníkových problémoch, pre reguláciu menštruácie, celkové depurativum, pre očistu škvŕn na koži, tonizuje vaječníky a maternicu

Borievka podľa ľudovej bylinkárskej tradície pomáha pri regenerácii očnej sietnice, pôsobí pri zápaloch ústnej dutiny, pomáha pri liečbe lupienky, ekzému a oparenín, má pozitívny účinok na obličky a močové cesty, znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, spevňuje stolicu a dezinfikuje črevá.

Očianka Rostkovová podľa ľudovej bylinkárskej tradície slúži predovšetkým na liečenie očných chorôb, pomáha pri zápale očných spojiviek, hnisaní, slzení, pri tvorbe jačmenného zrna, sčervenaní, podráždení či únave očí. Priaznivo ovplyvňuje žalúdok, pretože patrí k ojedinelým bylinám, ktoré znižujú kyslosť žalúdka a tým preventívne pôsobí proti tvorbe žalúdočných vredov.

Dostupnosť

Ospravedlňujeme sa, že sú niektoré položky kvôli vyššiemu než obvyklému záujmu nedostupné. Intenzívne doplňujeme zásoby, aby bolo všetkého dostatok. Najnovšie pridané produkty sú vypísané v sekcii: doporučujeme > novinky

Ďakujeme za pochopenie.