Doprava tovaru a spôsoby platby

 

 

Spôsoby platby:

Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia. Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

  • Dobierka - platba na dobierku priamo pri preberaní tovaru na pobočke Slovenskej pošty. Najčastejší a najdôveryhodnejší spôsob platby za objednaný tovar, keďže zákazník zaplatí až priamo pri preberaní zásielky.
  • Bankový prevod - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu. 

Číslo účtu IBAN pre zasielanie platby vopred (variabilný symbol je č. objednávky resp. faktúry):

  • SK42 8330 0000 0020 0151 0044

 

 

Spôsoby dopravy:

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty, ktorá doručí balík na Vami uvedenú adresu v objednávke alebo Vám doručovateľ v poštovej schránke zanechá oznámenie o uložení zásielky na pobočke, kde si ju môžete do 14 dní vyzdvihnúť. 

  •  Slovenská pošta - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-2 pracovných dní k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Cena za dopravu je vo výške 3,00€.

PRI NÁKUPE NAD 100€ JE DOPRAVA ZDARMA ! 

  •  Slovenská pošta - dobierka

Je stále považovaný za najčastejší spôsob platby za tovar a taktiež vnímaný zákazníkom ako bezpečný. Zákazník platí za tovar až pri prevzatí zásielky. Doručenie taktiež prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-2 pracovných dní k rukám zákazníka po vyexpedovaní tovaru. Cena dobierky vrátane balného je 4,00€

PRI NÁKUPE NAD 100€ JE DOPRAVA ZDARMA ! 

  • Osobný odber - platba vopred alebo pri prevzatí tovaru

Pri osobnom odbere v priestoroch obchodu Amazonské zdravie s.r.o. v Lužiankach na ul. Venušina 3. Pri objednávke si vyberiete kolónku (osobné prevzatie) a poštovné sa vám nezaráta. Následne vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať .

 

 

Akékoľvek nezrovnalosti pri doručovaní zásielky ihneď riešte telefonickým oznámením na uvedené kontaktné čísla na našom e-shope.