Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Doprava tovaru a spôsoby platby

 

 

Spôsoby platby:

Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia. Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

 • Dobierka - platba na dobierku priamo pri preberaní tovaru kuriérovi v hotovosti alebo kartou, príp. cez službu VIAMO. Najčastejší a najdôveryhodnejší spôsob platby za objednaný tovar, keďže zákazník zaplatí až priamo pri preberaní zásielky.
 • Bankový prevod - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu. 
 • Platba kartou - zákazník je presmerovaný na platobnú bránu a následne po úhrade tovar expedujeme.

Platobné údaje:

Číslo účtu IBAN pre zasielanie platby vopred (variabilný symbol je č. objednávky resp. faktúry):

 • SK8283300000002902481893
 • Kód SWIFT: FIOZSKBA
 • Majiteľ účtu: Úžasné byliny s.r.o.
 • Adresa: Rastislavova 201/114, Luzianky, 95141
 • Tel.: 0911647089

 

PRI NÁKUPE OD 100€ JE DOPRAVA V RÁMCI SR A ČR ZDARMA !

Spôsob dopravy:

 •  Packeta kuriér - doručenie na adresu - cena za dopravu je vo výške 4,00€

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS, ktorá doručí balík na Vami uvedenú adresu v objednávke do max. 2 pracovných dní od odoslania. V prípade, že sa práve nenachádzate na adrese, môžete zmeniť čas doručenia alebo si nechať zásielku presmerovať na inú adresu.

 •  GLS kuriér - doručenie do balíkomatu alebo parcelshopu - cena za dopravu je vo výške 3,50€

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS, ktorá doručí balík do Vami vybraného odberného miesta do max. 2 pracovných dní od odoslania. Parcelshopy slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka s dlhou otváracou dobou, zatiaľ čo Balíkomat je prístupný 24 hodín denne. Na území Slovenska máme 140 ParcelShopov a 10 Balíkomatov. Ich zoznam nájdete na nasledujúcej adrese:

https://gls-group.eu/SK/sk/vyhladavac-parcelshopov

 • Packeta kuriér - doručenie do Z-boxu alebo výdajného miesta - cena za dopravu je vo výške 3,00€

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Packeta, ktorá doručí balík do Vami vybraného odberného miesta do max. 2 pracovných dní od odoslania. Odberné miesta slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka s dlhou otváracou dobou, zatiaľ čo Z-box je prístupný 24 hodín denne.

 • Slovenská pošta - doručenie na pobočku - cena za dopravu je vo výške 4,00€

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty, ktorá doručí balík na svoju pobočku, čo najbližšie k adrese uvedenej v objednávke do 2-5 pracovných dní od odoslania. Pri ľahších zásielkach (do 1kg) sa môže doručovateľ pokúsiť doručiť zásielku aj priamo na adresu uvedenú v objednávke. Ak Vás na adrese nezastihne, nechá Vám v poštovej schránke žlté oznámenie o uložení zásielky na pobočke pošty.

Spôsoby platby:

 •  Platba vopred prevodom na účet

Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi.

 • Platba platobnou kartou

Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred presmerovaním na platobnú bránu. Po úhrade budete presmerovaný naspäť na naše stránky s oznámením ne/úspešnej platby. Po úspešnej platbe je tovar vyexpedovaný zákazníkovi.

 •  Dobierka

Je stále považovaný za najčastejší spôsob platby za tovar a taktiež vnímaný zákazníkom ako bezpečný. Zákazník platí za tovar až pri prevzatí zásielky v hotovosti alebo platobnou kartou, príp. cez službu VIAMO. Za dobierku sa pripláca navyše 1,00€.

 • Osobný odber - platba vopred alebo pri prevzatí tovaru

Pri osobnom odbere v sídle firmy v Lužiankach na ul. Venušina 3 alebo na ul. Rastislavova 114 (sklad). Pri objednávke si vyberiete kolónku (osobné prevzatie) a poštovné sa Vám nezaráta. Následne je potrebné nás telefonicky alebo emailom informovať o požadovanom termíne odberu.

ZASIELANIE TOVARU DO ZAHRANIČIA, ODOSIELAME DO VŠETKÝCH SVETOVÝCH DESTINÁCIÍ !

Spôsoby dopravy:

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty alebo prostredníctvom kuriérskej služby GLS, záleží od konkrétnej destinácie a hmotnosti zásielky. Platba na dobierku v tomto prípade nie je možná. Cenu za poštovné sme rozdelili na 3 základné tarify:

 • Doprava do Rakúska, Nemecka, Poľska, Čiech, Maďarska - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS do 3-5 pracovných dní. Cena za dopravu je vo výške 10,00€.

 •  Doprava do ostatných krajín Európy - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskou službou, podľa lokality a objemu zásielky. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie doručenie Vášho tovaru. Cena za dopravu je vo výške 25,00€.

 •  Doprava mimo Európy - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskou službou DHL, podľa objemu a lokality. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie doručenie Vášho tovaru. Cena za dopravu je vo výške 35,00€.

 

 • Doprava do Austrálie - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom kuriérskej služby DHL. Cena za dopravu je vo výške 55,00€.

 

Akékoľvek nezrovnalosti pri doručovaní zásielky ihneď riešte telefonickým oznámením na uvedené kontaktné čísla na našom e-shope.