Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Pyramídky opäť v predaji

Pyramídy zosilňujú akumuláciu energie, čistia priestor.

Zlatú pyramídu umiestnite pod posteľ tak, aby vrchol pyramídy smeroval na oblasť vašej kostrče. Jedna strana pyramídy musí smerovať k severu. Tu umiestnená pyramída pomáha rozvíjať schopnosť vytelesniť sa, skvalitňuje sexuálnu oblasť života, posilňuje pohlavné orgány, obranyschopnosť, kostnú dreň, bunkové jadrá.

Bielu alebo fialovú pyramídu umiestnite pod posteľ tak, aby jej vrchol smeroval na oblasť vašej hlavy (bielu je možné použiť na ktorúkoľvek časť tela či energetické centrum). Jedna strana pyramídy musí smerovať na sever. Pri nasmerovaní na lebku pomáha rozvoju jasnovidných schopností, liečbe mozgu a nervovej sústavy. Umiestnenie oboch pyramíd, to zn. pod lebku aj kostrč súčasne zosilní prúdenie energie chrbticou; lepšie prúdia ozdravné energie v tele, všetko v živote sa začína zlepšovať, každé energetické centrum sa nabíja novou energiou a je čistené.

Tieto pyramídky sú presnou zmenšenou kópiou Cheopsovej pyramídy, čo je nevyhnutné pre ich správne fungovanie.

Rozmery:11x11x7 cm 
Materiál: drevo

https://lieceniebylinami.sk/e-shop/doplnky/energeticke-ziarice.html

Rozprávanie o pyramídach si môžete tiež vypočuť v prednáške Petra Chobota (od 53:15min) "Strava, pôst a prírodné žiariče":

Dátum pridania: 01. Júl 2020, 18:13
Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie