Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Novinky - články

Ďaľšia séria seminárov Petra Chobota - odmena pre účastníkov

Ďaľšia séria seminárov Petra Chobota - odmena pre účastníkov

Drahí priatelia, čakajú nás v najbližšej dobe 4 silné semináre, ktorých sa aj my zúčastníme a to:   Mikrosemináre v Plzni:   25. 7. 10:00 – 18:00  intenzívne čistenie, aktivácia vnútornej sily a obranyschopnosti:   Sportovní hala Slávia Plzeň, U Borského parku 19, 301 00 Plzeň 3, Česko   26. 7. 10:00 – 18:00 posilnenie vôle pre dosiahnutie cieľov a aktivácia hojnosti:   Sportovní hala Slávia Plzeň, U Borského parku 19, 301 00 Plzeň 3, Česko     Mikrosemináre v Hradci Králové:   08. 8. 10:00 – 18:00  intenzívne čistenie, aktivácia vnútornej sily a obranyschopnosti:   Tenisová hala SPORTPARK HIT,, Hradecká 775/115, Hradec Králové, Třebeš, Česko   09. 8. 10:00 – 18:00 posilnenie vôle pre dosiahnutie cieľov a aktivácia hojnosti:   Tenisová hala SPORTPARK HIT,, Hradecká 775/115, Hradec Králové, Třebeš, Česko   Mikrosemináre v Prahe: 15. 8. 10:00 – 18:00  výuka liečiteľských techník:   Sportovní hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko   16. 8. 10:00 – 18:00 rozvoj mimozmyslového vnímania a nácvik vytelesnenia:   Sportovní hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, Česko     Mikrosemináre v Mikulove:   25. 7. 10:00 – 18:00  intenzívne čistenie, aktivácia vnútornej sily a obranyschopnosti:   Mikulovská sportovní, Na Hradbách, 692 01 Mikulov, Česko   26. 7. 10:00 – 18:00 posilnenie vôle pre dosiahnutie cieľov a aktivácia hojnosti:   Mikulovská sportovní, Na Hradbách, 692 01 Mikulov, Česko     Ďaľšie informácie a spôsob prihlásenia nájdete na oficiálnom webe Petra Chobota www.petrchobot.com     Ako motiváciu sme pre Vás pripravili 10%-nú zľavu na nákup v našom eshope, pre každého, kto sa zúčastní ktoréhokoľvek z uvedených seminárov - je potrebné nás kontaktovať priamo na mieste alebo si odložiť vstupenku.  (Akcia platí len pre slovenských zákazníkov)   
Pyramídky opäť v predaji

Pyramídky opäť v predaji

Priatelia, opäť máme v predaji drevené pyramídky. Určite ich ocenia najmä tí z Vás, ktorí na sebe aktívne pracujú! V kombinácii s Petrovými nahrávkami fungujú fantasticky!
Výrobky z Peru

Výrobky z Peru

Drahí priatelia, prinášame Vám kvalitné, ručne šité výrobky od indiánskeho etnika Shipibo - Conibo. V ponuke máme zatiaľ kabelky, kozmetické taštičky, peňaženky a tiež symbolické ceremoniálne kruhy. Vzory, ktoré sú na týchto výrobkoch, sú niečo ako symbolické energetické víry posvätnej liány Ayahuascy, s ktorou miestni domorodí šamani pracujú a takto ju vnímajú vo svojich víziách: Ayahuasca video Vzory vyžarujú silne očistnú a transformačnú energiu (podobne ako kruhy v obilí) a môžete ju využiť rôznymi spôsobmi, napr. na očistu a nabíjanie potravín, nápojov, drahých kameňov a šperkov alebo jednoducho priestoru. Pri výbere je najvhodnejšie riadiť sa intuíciou a pocitom. https://lieceniebylinami.sk/e-shop/doplnky/energeticke-ziarice.html https://lieceniebylinami.sk/e-shop/doplnky/vyrobky-z-peru.html  
Palo Santo

Palo Santo

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás zvýhodnenú ponuku vônnych drievok Palo Santo v 100g balení. Tieto vônne drievka sú tradičným vydymovadlom v juhoamerickej oblasti. Ide o vysoko kvalitný a čisto prírodný materiál. Veľmi dobre slúži v okamihoch, kedy potrebujeme rýchlo a efektívne očistiť priestor, navodiť patričnú atmosféru alebo umocniť činnosť, pri ktorej je potrebné posilnenie dôrazu na spirituálnu stránku zámeru. Drevo tohto stromu má pre domorodcov nesmierny význam, bolo odpradávna používané prapôvodným obyvateľstvom pre svoje magické a liečebné účely. Miestni šamani pália drevo a odymujú s ním miesto i osoby pre liečebnými rituálmi, slúži na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky nevhodných energií a negatívnych síl. Palo Santo Ma taktiež upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality. Spalujte ho, keď potrebujete silne očistiť priestor, predmety alebo osoby. Je vhodné na zahnanie všetkého negatívneho, pri únave spôsobenej nervovým vyčerpaním, k upokojeniu, zvýšeniu citlivosti k jemnohmotným vibráciám i k navodeniu vešteckých schopností a vízií. https://lieceniebylinami.sk/e-shop/doplnky/ocistne-vone/palo-santo-292.html https://lieceniebylinami.sk/e-shop/doplnky/ocistne-vone/palo-santo.html
Prevencia proti vírusom + produkty opäť v predaji - Aktualizované 3.8.

Prevencia proti vírusom + produkty opäť v predaji - Aktualizované 3.8.

Milí priatelia, máme skladom extrakty z Fialovej kukurice, Ambrosino, Marcomero, Marcoregano, Mucura, a opäť máme v predaji extrakty Manapyrolo a Hercampurino, ktoré sa používajú v rámci našich kúr hlavne na hlbokú detoxikáciu a revitalizáciu pečene, extrakt Espimorado určite ocenia tí z Vás, ktorí trpia vysokým krvným tlakom. Z jednodruhových extraktov sú to: obľúbený antivirotický prostriedok Jergon Sacha, extrakt z kôry stromu Chuchuhuasi, ktorý tiež mocne posilňuje imunitu a pôsobí hlavne pri bolestiach chrbta ale celkovo lieči zápaly svalov a kĺbov, je výborný pomocník pri reumatizme či menštruačných bolestiach. Extrakt Caigua okrem iných účinkov znižuje cholesterol, čistí krv a pomáha spaľovať tuky. Takisto čistí krv, ale aj pečeň a žlčník rastlinka Canchalagua, ktorá má vlastnosti antibakteriálne, antimykotické, protizápalové, hojivé a posilňuje zrak. Pribudli aj nové extrakty Flor de Arena a Juan de Alonso. Na prevenciu proti vírusom a rýchle posilnenie imunity a pľúc aj v dobe chrípkových epidémií je najlepšie užívať antivirotický set Defensa spolu s dračou krvou a ovocím Camu Camu, ktoré disponuje najväčším obsahom vitamínu C na svete. Viac informácií nájdete v našich katalógoch, prípadne nás môžete kontaktovať a radi odpovieme na Vaše dotazy. S pozdravom, Amazonské zdravie
Nový katalóg produktov

Nový katalóg produktov

Drahí priatelia, prinášame Vám možnosť stiahnuť si v pdf. formáte nový katalóg obohatený o jednodruhové extrakty s popismi. Všeobecne obsahujú katalógy viac informácií ako je tomu v e-shope. Z legislatívnych dôvodov nemôžeme v e-shope uvádzať liečivé účinky bylín, a keď, tak len veľmi stručne za presne vymedzených podmienok. Preto doporučujeme získavať informácie z katalógov, z youtube kanála Petra Chobota (odkaz tu) alebo sa môžete informovať priamo u nás. Pokiaľ by ste mali záujem o fyzický katalóg, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke.
Nové katalógy na stiahnutie

Nové katalógy na stiahnutie

Drahí priatelia, predstavujeme nový katalóg liečebných protokolov, ktorý Vám významne uľahčí výber vhodných liečivých bylín na konkrétne zdravotné problémy. Liečebné protokoly alebo kúry sú optimálnou kombináciou rastlinných prostriedkov, ktoré sú navzájom posilnené tak, aby bol výsledný efekt čo najúčinnejší. Nedoporučujeme však jednotlivé kúry užívať súčasne. Pokiaľ trpíte viacerými zdravotnými problémami, vždy doporučujeme zamerať sa na ne postupne, podľa závažnosti a pokiaľ to situácia dovolí, každú liečbu je najvhodnejšie začínať detoxom, nakoľko samotný priebeh liečby je potom hladší a efektívnejší. Takisto vyšiel nový katalóg obohatený o jednodruhové extrakty s popismi. Všeobecne obsahujú katalógy viac informácií ako je tomu v e-shope. Z legislatívnych dôvodov nemôžeme v e-shope uvádzať liečivé účinky bylín, a keď, tak len veľmi stručne za presne vymedzených podmienok. Preto doporučujeme získavať informácie z katalógov, z youtube kanála Petra Chobota (odkaz tu) alebo sa môžete informovať priamo u nás. Pokiaľ by ste mali záujem o fyzický katalóg, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke.  
Chuchuhuasi

Chuchuhuasi

Chuchuhuasi je veľký korunovitý strom rastúci v amazonskom dažďovom pralese, dosahujúci výšky okolo 30 m. Tento druh dostal niekoľko rozličných botanických mien, čo je niekedy zdrojom komplikácií: je rovnako známy ako Maytenus krukovii, M. ebenifolia, M. laevis a M. macrocarpa. Listy dosahujú veľkosť medzi 10 až 30 cm, kvety sú biele a kôra stromu je extrémne tvrdá, ťažká, hnedo-červené farby. Indiánsky obyvatelia amazonského pralesa využívajú medicinálne účinky kôry tohto stromu po celé stáročia. Pôvodné indiánske meno v preklade znamená "chvejúci sa chrbát", čo dokladá dlhú históriu využitia na liečbu artritídy, reumatizmu a bolesti chrbta. Jeden miestny prostriedok na liečbu artritídy a reumatizmu spočíva v použití jednej šálky odvaru trikrát denne, po dobu viac ako jedného týždňa. Okrem iného, ​​Chuchuhuasi je v Amazónii využívaný ako liek, ktorý uvoľňuje svaly, afrodiziakum, analgetikum a pre adrenálnu podporu; je využívaný ako repelent proti insektom a imunostimulačný prostriedok; ako prostriedok pre balanciu menštruačného cyklu.
Rozhovor s Petrom Chobotom - Liečivá sila pralesa

Rozhovor s Petrom Chobotom - Liečivá sila pralesa

Prinášame Vám rozhovor, ktorý vyšiel v poslednom čísle časopisu Rituals.
Kúzelná palma Aguaje - stvorená pre zdravie a krásu každej ženy

Kúzelná palma Aguaje - stvorená pre zdravie a krásu každej ženy

Palma Mauricia je amazónskymi indiánmi Shipibo aj iných etník oddávna nazývaná "posvätný strom života" a to vďaka neuveriteľnej sile, ukrytej v jej plodoch. Tieto plody obsahujú látky podobné ženským hormónom. Už dávno sa vedelo, že pravidelnou konzumáciou týchto plodov sa ženské telo vytvaruje do podoby úplnej dokonalosti. Plody palmy Aguaje sú však schopné tiež liečiť. Látky v nich obsiahnuté dokážu odstrániť u žien migrény, problémy s pleťou, vypadávanie vlasov, osteoporózu (rednutie kostí), menštruačné bolesti atď.      
Liečebné protokoly - Jednodruhové extrakty

Liečebné protokoly - Jednodruhové extrakty

Drahí priatelia, prinášame Vám nové liečebné protokoly zostavené PhDr. Petrom Chobotom. Niektoré z nich obsahujú aj nové jednodruhové extrakty, ktoré budeme mať pre Vás takisto už čoskoro k dispozícii. Tešíme sa na Vás!   S pozdravom, Amazonské zdravie!
Zelená káva pomáha schudnúť

Zelená káva pomáha schudnúť

Prečo chudnem pri pití zelenej kávy? Zrno zelenej kávy obsahuje látky nazývané aflanoidy, ktoré spôsobujú štiepenie vnútorných tukov. Vnútorné tuky sú jedny z troch druhov tukov, ktoré sú v ľudskom organizme a škodia nášmu zdraviu. Obaľujú naše vnútorné orgány (obličky, pečeň, srdce atď.) A usadzujú sa na vnútornej stene brušnej. Spôsobujú tak závažné ochorenia vrátane infarktu, ochorenia obličiek, usadzovaniu toxických látok v tele, spomalenie látkového metabolizmu a iné. Na tento typ tuku nepomôže pohyb, ale iba správne stravovacie návyky a pravidelná strava po troch hodinách. Existuje pár potravín, ktoré dokážu tieto tuky štiepiť a patrí medzi ne práve zelená káva, vďaka obsahu aflanoidov. Pražením sa aflanoidy z veľkej časti stratia, zostane asi 1/4. Chudneme teda aj pomocou praženej kávy, ale s ďaleko menšími účinkami. Chlorogenová kyselina, najdôležitejšia zložka v zelených zrnách, spomaľuje proces starnutia, zlepšuje krvnú cirkuláciu a posilňuje svaly. Výrazne stabilizuje hladinu cukru v krvi, vďaka čomu tento liek môžu používať aj diabetici. Začlenením zelenej kávy do stravy sa dostavuje strata nadváhy, čo je veľkou výhodou.
Pager_page 1/3 << < 1 2 3 > >>
Dostupnosť

Ospravedlňujeme sa, že sú niektoré položky kvôli vyššiemu než obvyklému záujmu nedostupné. Intenzívne doplňujeme zásoby, aby bolo všetkého dostatok. Najnovšie pridané produkty sú vypísané v sekcii: doporučujeme > novinky

Ďakujeme za pochopenie.