Referencie

Ahoj Gabi, chcem ti napísať, že mám výbornú skúsenosť s čajmi. Mám problém so žlčníkovými kameňmi a čaj s chanca piedrou mi úžasne pomáha, dokonca po 2 mesačnom pravidelnom užívaní boli zmeny na USG, odfarbili sa mi čiastočne kamene a prestup USG signálu bol výraznější, čo prekvapilo aj lekárku na RTG. Povedala, že skutočne sú v obraze zmeny, porovnávala snímky s minulosťou. A hlavne sa cítim dobre, nemám bolesti, ťažobu po jedle. Ako lekárka hodnotím účinok veľmi dobre. Som spokojná aj s ostatnými doplnkami výživy. Stále na seba striekam aromatické vody pre krásnu vôňu a dobrý pocit. Som ti vďačná. Teším sa na tvoj ďalší seminár. Krásný deň. MUDr. Soňa Hájková

https://www.incabotanica.com/reference/

https://borelioza-chlamydie-lecba-amazonskym-bylinnym-protokolem.webnode.cz/vysledky-leceni/

https://www.petrchobot.com/post/va%C5%A1e-p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bhy

Na tomto peknom mieste pri Nitre som strávila v apríli 2019 pár príjemných dní. Potrebovala som sa preladiť, zregenerovať telo a potešiť dušu. Pobyt v pyramíde spojený s meditáciami 2-krát denne mi k tomu pomohol. Užívam aj byliny a extrakty z Peru, kvôli ich čistote a liečivým účinkom.
Hostitelia sú veľmi príjemní a srdeční, ochotní poradiť, okolie domčeka je pekne upravené a energeticky ladené aj krásnym menhirom. V domčeku sa dá aj čosi uvariť a v chladnejšom počasí zakúriť, obchody sú blízko. Parkovať sa dá priamo pri dome.
V okolí je viacero historických zaujímavostí, rybníky a krásna príroda ako stvorené na malé výlety.
Bola som spokojná :-)

Iva Kamenická, Bratislava