Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Pľúcna kúra

Pľúcna kúra je vhodná na problémy s dýchacími cestami, pri astme, na chrípkové stavy a na vyčistenie pľúc od patogénov.

Extrakt Muňacha 7 -10 kvapiek 3x denne a bylinná zmes Pralesná mäta 2x denne šálku. Pokiaľ je kúra užívaná na vyčistenie pľúc od patogénov je vhodné užívať k tomu Dračiu krv až do 20 -30 kvapiek denne podľa návodu:

Dračia krv - dávkovanie                            

   • 1x denne nakvapkať do 1 dcl vody

   • začať na 1 kvapke a každý deň pridávať o 1 kvapku až do 25-30 kvapiek a na tejto dávke zostať po celú dobu.

   • Od 10 kvapiek rozdeliť dávku na 2x denne

   • V celkovej dávke nie je nutné dôjsť na najvyšší možnú hranicu dávky, ak by to telu nevyhovovalo - uvedená dávka je medza, ktorú telo znesie bez úhony a bude sa liečiť najväčším tempom, ale je možné sa liečiť aj pomalšie

   • Najlepšie je aby bola pauza pri užívaní bylín od jedla pol hodiny a Rudý strom a Dračiu krv neužívať v rovnakom čase.

   • Dračiu krv je lepšie užiť po jedle, aby zvieravá chuť príliš nedráždila žalúdok. Ale nie je to nutné u každého, len u citlivých jedincov s podráždeným žalúdkom. (Ale ak by nebolo možné dodržať tieto pokyny, je lepšie vziať byliny kedykoľvek, než vôbec !!!!!)

Na fotografii je bylinka Muňa Muňa ktorá je zložkou extraktu Muňacha

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie