Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ako zatočiť s vírusmi

podľa juhoamerických indiánov cesta k odstráneniu vírusov (počnúc vírusom herpesu, medzi ktoré patrí aj veľmi rozšírený vírus EBV a CMV a vírusy spôsobujúce opary, až po likvidáciu vírusov druhu HIV.) vedie cez užívania: Jergon Sacha, Sangre de drago, extrakt Dragosana.

Kúra

- Dragosana 3x7 kvapiek denne. Odporúčame začať na menších dávkach, napr. 3x3 kvapky a pozvoľna zvyšovať.

- Dračia krv od 4 kvapiek denne a každý deň zvyšovať dávku o 2 kvapky denne až na dennú dávku 20 -30 kvapiek denne, podľa hmotnosti a citlivosti užívajúceho.

- Jergon Sacha, užívať 1- 2 lyžičky denne.

Kúru, podľa závažnosti ochorenia, je potrebné držať dlhodobo, 2 - 4 mesiace, s malými prestávkami po doužívaní každej fľaštičky Dragosany (5 dní)

V závažných prípadoch (výskyt pásových oparov a pod.) je potrebné celú kúru niekoľkokrát opakovať.

https://lieceniebylinami.sk/e-shop/superextrakty/dragosana-virusy-na-uteku.html

(na fotografii je Vilcacora, ktorá je súčasťou extraktu Dragosana)

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie