Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ako na boľavé kĺby

KÚRA

AMAZONSKÁ LIÁNA: 2x denne piť bylinnú zmes Amazonská liana, 1 / 2 kávovej lyžičky zaliať do cca 2,5 dcl a nechať 15 min lúhovať.

MARCOCURA: 3x3 kvapky denne, každý deň zvýšiť o 3 kvapky a opäť zvýšene užívať 4 dni a takto pokračovať až sa dostanete na dávku 3x 7-10 kvapiek denne (podľa váhovej hmotnosti užívajúceho)

DRAČIA KRV: (užíva sa súbežne s Amazonskou lianou a Marcocurou)

· 1x denne nakvapkať do 1 dcl vody Sangre de drago - Dračia krv, začať na 1 kvapke a každý deň pridávať 2 kvapky až do 25-30 kvapiek a na tejto dávke zostať po celú dobu.

· Od 10 kvapiek rozdeliť dávku na 2x denne

· V celkovej dávke nie je nutné dôjsť na najvyššiu možnú hranicu dávky, ak by to telu nevyhovovalo - uvedená dávka je taká, ktorú telo dlhodobo znesie bez úhony a bude sa liečiť najväčším tempom, ale je možné sa liečiť aj pomalšie

https://lieceniebylinami.sk/e-shop/produkty-z-peru.html

(na fotografii je bylina Marco - ambrosia peruviana)

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie