Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ubosanno - extrakt

Odchod zápalových živlov
Cena: 18,00 €
Stav skladu: 12
Hmotnosť: 132 g
ks
Viac o produkte

Zloženie: Ubos (Spondias mombin-Cortex.), Guanabana (Annona muricate L.-Folium), Vilcacora (Uncaria tomentosa-Cortex), Benedikt (Cricus benedictus-Herba), Achiote (Bixa orellana-folium) čistená voda, glycerol, sorban draselný a kyselina citrónová, neobsahuje lieh

Tento veľmi silný prostriedok bol vyprojektovaný podľa dlhodobých skúseností indiánskych etník a ich fytoterapie, ktoré jednotlivé zložky produktu užívajú na likvidáciu patogénnych organizmov a parazitov - teda baktérií, vírusov a plesní, ale tiež na detoxikáciu organizmus od kovov a jedov. Úmyslom tvorca extraktu bolo tento prostriedok zacieliť na likvidáciou všetkých možných patogénnych a parazitických organizmov (podobne ako produkt Vilcarenina), len s väčším dôrazom na protizápalovú zložku. Úmysel bol pomôcť pri likvidácii všetkých baktérií, vírusov (aj herpetických oparových vírusov, EBvírusov, CMvírusov), kokov (najmä streptokokov a stafylokokov), chlamýdií a plesní. V indiánskej fytomedicíne sa tiež tieto byliny používajú na zvyšovanie imunity a vitality organizmu.

Viac informácií o tomto úžasnom produkte Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. v našom katalógu produktov.

AMAZONSKÝ UBOSANNO PROTOKOL: 

Odporúčame použiť Amazonský UBOSANNO protokol v prípade nezdiagnostikovaných ťažkostí dlhotrvajúceho charakteru, ktoré majú za následok chronický únavový syndróm, sťahovavé bolesti, ako kĺbov, tak iných častí tela, alebo zažívacie problémy či problémy neurologického charakteru.

Viac informácií, ktoré sa dajú nájsť o jednotlivých zložkách extraktu na voľne dostupných zdrojoch:

Vilcacora - video

Tento extrakt je pilierom ĎALŠEJ VERZIE dnes už známeho Amazonského protokolu:

1.cyklus amazonský UBOSANNO PROTOKOL:

Zložky: 1ks Rudý strom, 2ks Ubosanno, 3ks Dračia krv 55ml

RUDÝ STROM:

·         1. mesiac protokolu, užívať 2 - 3 krát denne bylinnú zmes Rudý strom

·         1/2 lyžičky vody na asi 2,5 dl, a nechať asi 15 min vylúhovať.

UBOSANNO:

·         2. a 3. mesiac protokolu, nahradiť užívanie RUDÉHO STROMU extraktom UBOSANNO

·         3 x 2 kvapky extraktu užívať 4 dni, po 4 dňoch zvýšiť o 3 kvapky denne a opäť užívať 4 dni, takto pokračovať, až sa dostanete na dávku 3x7 kvapiek

·         Na dávke 3x7 kvapiek pokračovať naďalej až do využívania celej fľaštičky a ak bude dobre znášaná, po 5-dňovej pauze pokračovať s ďalšou fľaštičkou

·         Počas užívania extraktu je potrebné piť veľa vody (ku každej dávke aspoň 2dc l vody)

DRAČIA KRV:

(užíva sa súčasne s RUDÝM STROMOM a potom s UBOSANNOM)

·         1x denne nakvapkať do 1 dl vody Sangre de drago - dračiu krv

·         Začať na 1 kvapke a každý deň pridať 1 kvapku až do 20-30 kvapiek, a na tejto dávke, zostať po celú dobu trvania protokolu.

·         Od 10 kvapiek rozdeliť dávku na 2x denne

·         V celkovej dávke nie je nutné dôjsť na najvyšší možnú hranicu dávky, ak by to telu nevyhovovalo - uvedená dávka je medza, ktorú telo znesie bez úhony a bude sa liečiť najväčším tempom, ale je možné sa liečiť aj pomalšie.

(Medzi 1. a 2. cyklom vždy urobiť pauzu 1 mesiac - je možné počas pauzy užívať niektorý z detoxikačných prostriedkov alebo len slabé čaje z repíka alebo zlatobylu) 2. cyklus protokolu je dobré absolvovať v prípade nutnosti dlhodobého čistenia, ak sa človek lieči z vážnejších stavov, ako je syndróm chronickej únavy, neidentifikované ale subjektívne veľmi obmedzujúce stavy, prípady vírusových ochorení - pásové opary - tu je možné striedať extrakty ešte s Vilcareinou a Dragosanou. Pravidlá používania cyklu však zostávajú rovnaké.

2.cyklus  AMAZONSKÝ UBOSANNO PROTOKOL:

Zložky :  3ks Ubosanno,  3ks Dračia krv 55ml

UBOSANNO:

·         3 x 2 kvapky extraktu užívať 4 dni a po 4 dňoch zvýšiť o 3 kvapky denne a opäť užívať 4 dni a takto pokračovať až sa dostanete na dávku 3x7 kvapiek

·         Na dávke 3x7 kvapiek pokračovať až do doužívania fľaštičky.

Po doužívaní fľaštičky je dobré urobiť pauzu tak na 5-7 dní od všetkých bylín

·         Počas užívania extraktu je nutné piť dostatok vody (ku každej dávke aspoň 2dcl vody) 

DRAČIA KRV:

(užíva sa súčasne s RUDÝM STROMOM a potom s UBOSANNOM)

·         1x denne nakvapkať do 1 dl vody Sangre de drago - dračiu krv

·         Začať na 1 kvapke a každý deň pridať 1 kvapku až do 20-30 kvapiek, a na tejto dávke, zostať po celú dobu trvania protokolu.

·         Od 10 kvapiek rozdeliť dávku na 2x denne

·         V celkovej dávke nie je nutné dôjsť na najvyšší možnú hranicu dávky, ak by to telu nevyhovovalo - uvedená dávka je medza, ktorú telo znesie bez úhony a bude sa liečiť najväčším tempom, ale je možné sa liečiť aj pomalšie.

Je možné počas 2. cyklu užívať zároveň zmes Rudý strom 1-2x šálku denne a 1x lyžičku Jergon Sacha denne.

Informácie o Dračej krvi je možné nájsť na voľne dostupných zdrojoch

Video 1

Video 2

Povolené zdravotné tvrdenia:

Vilcacora (Mačací pazúr - Uňa de Gato) má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa NARIADENIA KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12 2012.:

Normalizuje stav kĺbov.

Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém.

Benedikt lekársky má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa NARIADENIA KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12 2012.:

Normalizuje trávenie.

Normalizuje funkcie dýchacieho systému.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je vadou výrobku. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach nášho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky

 

 

 

Dovolenka v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 29.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie