Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Macajuga (predtým Manujuba) - extrakt

Prebudenie štítnej žľazy
Cena: 18,00 €
Stav skladu: 1
Hmotnosť: 132 g
ks
Viac o produkte

Zloženie: Maca (Lepidium meyenii-radix), Chaluha bublinatka (Fucus vesiculosus-herba), Orech (Juglans regia-folium), čistená voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citrónová, neobsahuje lieh

Viac informácií o tomto úžasnom produkte Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. v našom katalógu produktov.

Dávkovanie: 7 kvapiek 2-3x denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

Tento produkt bol zostavený na základe skúseností tradícií fytoterapie ako indiánskych etník Južnej Ameriky, tak európskych bylinárov a tvorcom bol vyprojektovaný s úmyslom zvýšiť a zlepšiť funkciu štítnej žľazy.

Extrakt možno použiť spolu s olejom Sacha Inchi a Macou bielou, čevenou či čiernou. Je možné ho skombinovať s užívaním extraktu, ktorý bol zamýšľaný na zníženie krvného tlaku - Espimorado, ale tiež s detoxikačnými extraktmi Hercampurino a Manopyrolo.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je vadou výrobku. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach nášho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky

Extrakt možno použiť spolu s olejom Sacha Inchi a Macou bielou, červenou či čiernou. Je možné ho skombinovať s užívaním extraktu, ktorý bol zamýšľaný na zníženie krvného tlaku - Espimorado, ale tiež s detoxikačnými extraktmi Hercampurino a Manopyrolo.

 

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie