Ginkgoma - občerstvená pamäť

Cena: 18,00 €

Stav skladu: 6

Hmotnosť: 112 g

Zloženie: Maca (Lepidium meyenii-radix), Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Jinan (Ginkgo biloba), voda, kyselina sorbová, neobsahuje lieh, 200g bylín v 1l roztoku. Denná dávka obsahuje 210mg Ginkgo biloba.

 

Zloženie extraktu bolo vyprojektované tvorcom podľa znalostí indiánskej a európskej fytomedicíny, ktoré používajú jednotlivé zložky na posilnenie centrálnej nervovej sústavy, posilnenie pamäte a pozornosti. Produkt bol s týmto úmyslom zostavený.

 

Kombinácia:

Extrakt Ginkgoma je vhodné používať v kombinácii so zmesou Horký kvet - 2x šálka, zaliať jednu lyžičku zmesi a nechať lúhovať 10-15 minút a k tomu užívať 3x denne 6-7 kvapiek extraktu.

 

Povolené zdravotné tvrdenia:

Ginkgo biloba má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa NARIADENIA KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12 2012.:

Duševná rovnováha.

Mikrocirkulácia cievneho systému.

Kognitívne funkcie.

Antioxidant.

Periférny obehový systém - zrak, sluch.

 

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Jana Marášková, Zemědělská 3, Praha 6, 160 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach našeho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky