Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ginkgoma - extrakt

Občerstvená pamäť
Cena: 18,00 €
Stav skladu: 7
Hmotnosť: 112 g
ks
Viac o produkte

Zloženie: Maca (Lepidium meyenii-radix), Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Jinan (Ginkgo biloba), voda, kyselina sorbová, neobsahuje lieh, 200g bylín v 1l roztoku. Denná dávka obsahuje 210mg Ginkgo biloba.

Viac informácií o tomto úžasnom produkte Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. v našom katalógu produktov.

Dávkovanie: 7 kvapiek 2-3x denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

Zloženie extraktu bolo vyprojektované tvorcom podľa znalostí indiánskej a európskej fytomedicíny, ktoré používajú jednotlivé zložky na posilnenie centrálnej nervovej sústavy, posilnenie pamäte a pozornosti. Produkt bol s týmto úmyslom zostavený.

 

Kombinácia:

Extrakt Ginkgoma je vhodné používať v kombinácii so zmesou Horký kvet - 2x šálka, zaliať jednu lyžičku zmesi a nechať lúhovať 10-15 minút a k tomu užívať 3x denne 6-7 kvapiek extraktu.

 

Povolené zdravotné tvrdenia:

Ginkgo biloba má povolené nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa NARIADENIA KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12 2012.:

Duševná rovnováha.

Mikrocirkulácia cievneho systému.

Kognitívne funkcie.

Antioxidant.

Periférny obehový systém - zrak, sluch.

 

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, 110 00, ČR

Pravosť a kvalitu ponúkaných výrobkov si môžete overiť na stránkach našeho dodávateľa kliknutím sem.

Distribútor pre SR: Amazonské zdravie s.r.o., Venušina 3, 951 41 Lužianky

Dostupnosť

Ospravedlňujeme sa, že sú niektoré položky kvôli vyššiemu než obvyklému záujmu nedostupné. Intenzívne doplňujeme zásoby, aby bolo všetkého dostatok. Najnovšie pridané produkty sú vypísané v sekcii: doporučujeme > novinky

Ďakujeme za pochopenie.