Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Meditačná skladacia pyramída

tovar na objednávku
Cena: 150,00 €
Stav skladu: dočasne nedostupné
Hmotnosť: 3.21 kg
ks
Viac o produkte

Prenosná, skladacia pyramída z lepeného smrekového dreva pre vyššiu pevnosť. Nie sú potrebné žiadne kovové spojovacie prvky. Rozmer základne pyramídy na fotke je 2,4x2,4m. Ľubovoľný iný rozmer na objednávku, dodanie 1-3 týždne. Poštovné sa počíta individuálne, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Pyramída je hlavne energetický žiarič a akumulátor, ale s jej pomocou je možné tiež energie pretvárať, transformovať a smerovať. Pyramída svojim pôsobením polarizuje vákuum a koncentruje voľnú energiu tzv. pránu vo svojom strede. Jej využitie je naozaj široké, na fyzickej úrovni odvodňuje a pôsobí proti baktériám a vírusom. Zvyšuje vitálnu energiu nielen človeka, ale i potravín, byliniek, doplnkov potravy, esenciálnych olejov a pod. Energeticky nabíja a harmonizuje vodu, nabíja a programuje kryštály a šperky. Tonizuje molekuly vzduchu a neutralizuje elektromagnetický smog. Na hlbšej úrovni harmonizuje čakry a aurické pole človeka, prečisťuje bloky v ľudskom biopoli a v neposlednom rade má schopnosť pozdvihovať vedomie a ľudské vibrácie. Účinok je najefektívnejší s použitím cielených a meditačných techník PCH.

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie