Únava - Maca, Lucuma, Aguaje, Sacha Inchi, Kananga

Cena: 164,00 €

Stav skladu: dočasne nedostupné

Balenie obsahuje:
8 x Maca                           64,-Eur
4 x Aquaje                         32,-Eur
2 x olej Sacha Inchi            36,-Eur
4 x Lucuma                       24,-Eur
1 x Agua de Kananga         12,-Eur

Spolu: 168,-Eur

Viac informácií o týchto úžasnych produktoch Vám radi poskytneme mailom alebo telefonicky, príp. navštívte stránky www.incabotanica.com

Krajina pôvodu: Česká republika

Pálenie očí a neustále zívanie je jasným signálom únavy.

Na našu únavu má vplyv mnoho faktorov. Môže to byť počasie, nezdravá strava, prepracovanie, absencia vitamínov a energie alebo dokonca počiatočné štádium choroby. Mnoho ľudí má tendencie ospalosti prehliadať a nerieši jej príčiny ani následky. To je ale chyba! Dostatok energie je pre nás dôležitý. Ovplyvňuje to našu náladu, výkon, zdravotnú kondíciu i psychiku.

Vitamíny a minerály

Za únavou môže stať nedostatok vitamínov a minerálov vo vašom tele, skúste ich teda doplniť. Veľmi dôležité sú pre telo železo, horčík, minerály, vitamín D a B12. Všetky tieto látky sú väčšinou obsiahnuté v našich superpotravinách. Veľa pite! A to najmä vodu či minerálky, ktoré sú bohaté na horčík. Vyhýbajte sa káve, kofeínu a alkoholu.

Oddýchnite si

Pokiaľ vás únava z nejakého dôvodu neopúšťa aj keď zdravo jete, pravidelne sa hýbete a snažíte sa relaxovať, je niečo v neporiadku! Únava sa zhoršuje, má charakter veľkej slabosti a nie ste schopní vykonávať bežné veci? Je na čase sa viac strážiť. Znepokojiť vás môže aj bolesť hlavy sprevádzaná zvýšenou teplotou, nesústredenosťou alebo malátnosťou. Takéto príznaky môžu viesť až k chronickému únavovému syndrómu, ochoreniu štítnej žľazy, srdca či obličiek alebo dokonca depresiám.