Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Prevencia proti vírusom + produkty opäť v predaji - Aktualizované 22.8.

Milí priatelia,

máme skladom extrakty z Fialovej kukurice, Ambrosino, Marcomero, Marcoregano, Mucura,

a

opäť máme v predaji extrakty Manapyrolo a Hercampurino, ktoré sa používajú v rámci našich kúr hlavne na hlbokú detoxikáciu a revitalizáciu pečene, extrakt Espimorado určite ocenia tí z Vás, ktorí trpia vysokým krvným tlakom. Z jednodruhových extraktov sú to: obľúbený antivirotický prostriedok Jergon Sacha, extrakt z kôry stromu Chuchuhuasi, ktorý tiež mocne posilňuje imunitu a pôsobí hlavne pri bolestiach chrbta ale celkovo lieči zápaly svalov a kĺbov, je výborný pomocník pri reumatizme či menštruačných bolestiach. Extrakt Caigua okrem iných účinkov znižuje cholesterol, čistí krv a pomáha spaľovať tuky. Takisto čistí krv, ale aj pečeň a žlčník rastlinka Canchalagua, ktorá má vlastnosti antibakteriálne, antimykotické, protizápalové, hojivé a posilňuje zrak. Pribudli aj nové extrakty Flor de Arena a Juan de Alonso.

Na prevenciu proti vírusom a rýchle posilnenie imunity a pľúc aj v dobe chrípkových epidémií je najlepšie užívať antivirotický set Defensa spolu s dračou krvou a ovocím Camu Camu, ktoré disponuje najväčším obsahom vitamínu C na svete.

Viac informácií nájdete v našich katalógoch, prípadne nás môžete kontaktovať a radi odpovieme na Vaše dotazy.

S pozdravom,

Amazonské zdravie

Odstávka eshopu v termíne 18.9. - 28.9.

Drahí návštevníci,

v termíne od 18.9. do 28.9. nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme v utorok 29.9.

Prajeme pevné zdravie