Liečenie bylinami Liečenie bylinami

O superextraktoch

Vďaka čomu sú nami ponúkané tinktúry tak účinné? Ide o to, že klasické zmesi suchých bylín po určitej dobe predsa len strácajú aspoň z časti svoju účinnosť. Tím vedcov a botanikov Petra Chobota pracoval v posledných niekoľkých rokoch na vytvorení veľmi silných rastlinných tinktúr, pretože v tomto spracovaní vydržia účinné zložky rastlín oveľa dlhšie. Nie je príliš vhodné nakladanie liečivých rastlín do liehu - čo sa v Peru bežne robí, z dôvodu poškodzovania účinných látok a stereometrie ich molekúl, hľadalo sa preto nejaké iné riešenie a výsledok sa nakoniec dostavil - naše tinktúry obsahujú 0,05 percenta alkoholu, a napriek tomu v sebe uchovajú účinné látky v podstate v nezmenenej forme najmenej 2 roky. Je to obrovská výhoda pre užívateľa tinktúr, lebo mu do budúcnosti bude stačiť malá fľaštička, v ktorej bude mať namiešané účinne látky z rôznych andských a amazonských rastlín v zodpovedajúcom pomere. Stačí nakvapkať pár kvapiek takejto tinktúry do vody alebo iného nápoja a ten vypiť ..... Tinktúry sú zamerané na zbavenie sa parazitov a na detoxikáciu, čo sú v podstate vo fytomedicíne dve najdôležitejšie témy. Ak sa človek zbaví toxínov a parazitov, môže začať žiť doslova úplne nový život. Potom tiež ponúkneme verejnosti tinktúry silne posilňujúce nervový systém a zvyšujúce jeho výkonnosť. To považujeme pre človeka v súčasnej dobe tiež za nesmierne dôležité. Pripravujeme tinktúry na posilnenie obehového systému, pečene, obličiek, zraku, na odstránenie zápalov a značné posilnenie libida a potencie, na odstraňovanie menštruačných a predmenštruačných bolestí a vôbec problémov spojených s hormonálnym systémom, a to ako u žien, tak u mužov a ďalšie tinktúry .... 

https://lieceniebylinami.sk/e-shop/superextrakty.html

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie