Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Cukrovka a amazonskí indiáni

Cukrovka typu 2 je najrozšírenejším typom cukrovky - trpí ňou až 95% pacientov trpiacich cukrovkou. V slovenskej populácii sa v súčasnej dobe počet ľudí trpiacich týmto druhom cukrovky odhaduje na pol milióna. Tento typ cukrovky sa nesmierne rozšíril vo svetovej populácii po tom, čo začali byť masovo používané chemicky upravené tuky. Cukrovka je smrteľná a pre nás stále neliečiteľná choroba. Jej deštruktívny vplyv na telo i psychiku je dostatočne známy. Amazonskí Indiáni však po stáročia disponovali prostriedkom, schopným túto chorobu vyliečiť.

Naším cieľom je poskytnúť čo najväčšiemu počtu ľudí, ktorí trpia touto chorobou, účinný liek. Ide o to, že rastlina, z ktorej je získavaná jedna z hlavných dôležitých komponentov tejto šamanskej liečebnej zmesi, sa vyskytuje na území, ktoré je dnes priamo ohrozené úplnou likvidáciou pralesa. Nadnárodné koncerny sa snažia prales vypáliť a na jeho mieste vytvoriť umelé monokultúry africkej palmy olejnatej, určenej na získavanie lacného priemyselného oleja. Palma olejnatá nie je pôvodná juhoamerická rastlina a aby mohla byť vôbec pestovaná, celé územie je nutné neustále zamorovávať jedmi - pesticídmi a herbicídmi. Kvôli pestovaniu palmy olejnatej môžu úplne zaniknúť plochy nedotknutého pôvodného pralesa, ktoré obsahujú neuveriteľné poklady - a jedným z nich je aj rastlina, ktorej komponenty ako súčasť šamanskej zmesi liečia cukrovku.

Ohrození sú na danom území aj sami šamani - ide o teritórium kmeňa Shawi, kde sú v súčasnosti šamani systematicky likvidovaní. V poslednej dobe tu bolo zavraždených už 14 indiánskych kmeňových šamanov. Podľa informácií oficiálnych činiteľov peruánskej vlády ide o genocídu a etnocídu v réžii protestantských misií, avšak aktivita týchto misií je v priamej súvislosti s aktivitami spoločností, ktoré tieto misie financujú a ktoré sa snažia zlomiť indiánsky odpor proti likvidácii pôvodného pralesa. Svojim projektom vývozu lieku na cukrovku z tohto územia chceme maximálne prispieť k jeho obrane pred zničením. Šamani etnika SHAWI dlho tajili svoje receptúry. Nakoniec - čeliaci hrozbe úplného zániku prírody aj hrozbe vlastnej likvidácie - odovzdal jeden z posledných šamanov tajomstvo jednej z receptúr Petrovi Chobotovi s tým, že to môže zvrátiť budúcnosť.

Nejde len o to, že objav lieku na cukrovku môže úplne zmeniť životy miliónov ľudí v našej civilizácii, ide o to, že ľudia si takto snáď konečne uvedomia, že Amazóniu a kultúru jej pôvodných obyvateľov nemožno nechať zničiť. V súčasnej fáze môžeme ponúknuť účinný liek stovkám ľudí. V prípade záujmu nás kontaktujte. Potrebujeme presné informácie o type cukrovky, ktorú záujemca o liečbu trpí, s dĺžkou trvania choroby, medikáciu, ďalšie zdravotné problémy záujemcov atď. Liečba naším indiánskym prostriedkom trvá od 2 mesiacov do 1ho roka, ide o pitie čaju, ktorého príprava je úplne nenáročná, čaj sa pije väčšinou ráno a večer. Avšak dávkovanie i doba liečby má individuálny charakter. Tento šamanský prostriedok nemá v podstate žiadne kontraindikácie a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

https://lieceniebylinami.sk/e-shop/bylinne-zmesi/caj-zluty-strom-zivot-bez-diabetes-ii.html

Možnosť individuálneho liečenia v amazonskom pralese

Súčasťou projektu Inca Botanica je úzka spolupráca Petra Chobota a jeho tímu s niekoľkými veľmi silnými amazonskými šamanmi, známymi svojimi obdivuhodnými liečebnými úspechmi. Niektorí z nich s vami strávi čas vašej liečby priamo v liečebnom centre nášho projektu, v ktorom môžete - samozrejme za stálej asistencie lekára - túto liečbu podstúpiť. Iných je potrebné navštíviť v mieste, kde žijú, lebo sú viazaní na svoje prostredie a to jednak kvôli zberu čerstvých účinných drevín určených na terapiu, tak aj kvôli svojmu kmeňu. Aj tu však budete mať zaistenú asistenciu lekára a členov projektu. Dĺžka trvania liečby je individuálna, od jedného po niekoľko týždňov. Ak si prajete liečbu podstúpiť, potrebujeme všetky informácie o vašej chorobe, medikáciu a tiež vašu aktuálnu fotografiu (kvôli intuitívnej diagnostike, ktorú tiež šamani s obrovskou presnosťou výsledku používajú). Aj šamani sa špecializujú na určité choroby a sú potom majstrami v ich liečení. Pomoc môžeme ponúknuť predovšetkým pri liečbe týchto chorôb a problémov: rakovina, diabetes, drogová závislosť, choroby pečene - zvlášť spôsobené alkoholizmom, psychosomatické ochorenia, fóbie, celková slabosť, vyčerpanosť ako psychická tak fyzická, syndróm vyhorenia a únavy, neplodnosť, hormonálne poruchy u žien spojené s migrénami, vypadávaním vlasov a inými problémami. Šamani tiež uskutočňujú veľmi úspešné a predovšetkým nesmierne rýchle odtučňovacie kúry a kúry dôkladného vyčistenia organizmu od nahromadených toxínov. Šamani sú schopní tiež vaše telo výrazne omladiť, vyčistiť vašu pleť apod.

Dovolenka v termíne 13.7.- 23.7.

Drahí návštevníci,

v termíne 13.7.-23.7. nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu čerpania dovolenky. Prajeme takisto Vám nádherné letné dni a zaslúžený oddych.

Tím Amazonského zdravia