Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi)

Upozornenie: Rastlinu Ayahuascu nepredávame ani jej predaj nijako nesprostredkovávame!

Odporúčame užívanie tejto silnej rastliny výhradne v jej domovskom prostredí južnej ameriky a aj to pod dozorom skúsených indiánskych medicínmanov, ktorých nie je tak jednoduché nájsť a rozpoznať ako sa mnohí ľudia domnievajú. Neobozretný a neskúsený človek sa väčšinou dostane k ľuďom, ktorí túto rastlinu zneužívajú na vlastné finančné obohatenie sa - v lepšom prípade, v tom horšom aj energetické..

Bohužiaľ žijeme vo svete kde sa všetko zneužíva, zlo číha na každom kroku a nie každý kto o sebe tvrdí, že je šaman, ním aj skutočne je. Paradoxne je to práve naopak, čím silnejší šaman, tým ťažšie sa dá k nemu dostať a takýto ľudia vôbec o svojich schopnostiach nehovoria, sú mimoriadne skromní a väčšinou ani nestoja o styk s verejnosťou. Máme bohaté skúsenosti s Ayahuascou, ale vždy sme sa ceremónií s ňou zúčastňovali len v Peru a podľa nášho názoru používať ju v Európe, nesie vždy určité riziká o ktorých tu písať nebudeme..

Každý kto chce o tom niečo vedieť má možnosť nás kontaktovať..

Posvätná liana Ayahuasca a jej mocné liečebné účinky

Ayahuasca a biospiritualita

Ayahuasca a zmeny v živote

Ayahuasca a sexualita

Odstávka eshopu v termíne 7.10. - 15.10.

Drahí návštevníci,

v termínoch od 30.9. do 1.10. a od 7.10 do 15.10 nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu prebiehajúcich seminárov. Všetky prijaté objednávky odošleme následne po skončení akcií. 

Pripravili sme pre Vás novinky ako napr. sériu sirupov, vzácnu odrodu kakaovej pasty z Peru a produkty z Bulharska - probiotiká, bulharské korenie Samardala a Pirinský čaj. Takisto u nás nájdete kompletné produktové sety, ktoré si budete môcť kúpiť bez hľadania jednotlivých produktov. 

Prajeme pevné zdravie