Liečenie bylinami Liečenie bylinami

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi)

Upozornenie: Rastlinu Ayahuascu nepredávame ani jej predaj nijako nesprostredkovávame!

Odporúčame užívanie tejto silnej rastliny výhradne v jej domovskom prostredí južnej ameriky a aj to pod dozorom skúsených indiánskych medicínmanov, ktorých nie je tak jednoduché nájsť a rozpoznať ako sa mnohí ľudia domnievajú. Neobozretný a neskúsený človek sa väčšinou dostane k ľuďom, ktorí túto rastlinu zneužívajú na vlastné finančné obohatenie sa - v lepšom prípade, v tom horšom aj energetické..

Bohužiaľ žijeme vo svete kde sa všetko zneužíva, zlo číha na každom kroku a nie každý kto o sebe tvrdí, že je šaman, ním aj skutočne je. Paradoxne je to práve naopak, čím silnejší šaman, tým ťažšie sa dá k nemu dostať a takýto ľudia vôbec o svojich schopnostiach nehovoria, sú mimoriadne skromní a väčšinou ani nestoja o styk s verejnosťou. Máme bohaté skúsenosti s Ayahuascou, ale vždy sme sa ceremónií s ňou zúčastňovali len v Peru a podľa nášho názoru používať ju v Európe, nesie vždy určité riziká o ktorých tu písať nebudeme..

Každý kto chce o tom niečo vedieť má možnosť nás kontaktovať..

Posvätná liana Ayahuasca a jej mocné liečebné účinky

Ayahuasca a biospiritualita

Ayahuasca a zmeny v živote

Ayahuasca a sexualita

Dovolenka v termíne 13.7.- 23.7.

Drahí návštevníci,

v termíne 13.7.-23.7. nebudeme spracovávať objednávky z dôvodu čerpania dovolenky. Prajeme takisto Vám nádherné letné dni a zaslúžený oddych.

Tím Amazonského zdravia